Необроблена деревина сосни та її продаж на аукціоні

Деревообробна та лісова галузь в останній час зазнають великих змін. Зараз електроні торги – один із найбільш популярних методів реалізації лісу. Необроблена деревина – лот, яким цікавляться багато користувачів. Повну інформацію про доступні лісоматеріали можна знайти на сайті https://www.ueex.com.ua/.

Необроблена деревина сосни та її продаж на аукціоні

Порядок проведення аукціонів

З метою врегулювання торгових відносин Уряд України ухвалив Закон № 738-IX. В цьому нормативно-правовому документі прописано, що реалізація необробленої деревини має проходити на торгових ліцензованих публічних біржах. Одна з них – ТОВ «УЕБ» («Українська енергетична біржа»), яка постійно розвивається та продовжує пропонувати взяти участь в онлайн-торгах.

Щоб отримати доступ до всіх актуальних лотів, слід пройти акредитацію та звернутися до послуг електронних майданчиків. Зараз торги необробленою деревиною проходять на ДП «ЛІАЦ». Всі охочі мають змогу взяти участь в аукціоні через майданчик ТОВ «УЕБ», де публікують розклад усіх торгів.

Особливості продукції та ціноутворення

Необроблену деревину можна використовувати й обробляти методом, що задовольняє конкретно ваші потреби. Хвойні породи, зокрема сосна – дуже популярні. Її використовують в будівництві та для виготовлення штучних виробів.

Такий матеріал має свої переваги:

 • мінімальна схильність до загнивання та ураження, що зумовлено високою щільністю;
 • прямий стовбур сприяє тому, що його можна використовувати в повному обсязі;
 • естетичний вигляд;
 • вміщує багато смол, тому є більш стійким до утворення тріщин;
 • високі експлуатаційні характеристики;
 • підвищена міцність, через що сировину використовують для виготовлення рейок та балок.

Сосновий матеріал має невелику собівартість й на аукціоні буде не дуже дорогим. Ціноутворення на сировину відбувається прозоро. Вартість необробленої сосни можна дізнатися на сайті https://www.ueex.com.ua/.

Чому варто купувати продукцію через ТОВ «УЕБ»

У торгах лісоматеріалом беруть участь люди з різних регіонів України. Про результативність та зручність продажу свідчить високий рівень реалізації товару.

Пройшовши нескладну процедуру акредитації, учасники можуть швидко відправити заявку на участь в аукціоні. На нашому сайті є навчальний відеоролик та корисна інформація по торгах в системі ДП «ЛІАЦ».

Заявники оцінять переваги торгового процесу:

 • високий конкурентоспроможний рівень;
 • великий вибір лотів;
 • простий механізм ціноутворення;
 • кожен учасник знаходиться в рівних умовах;
 • значна кількість заявників;

Є можливість взяти участь в додаткових та квартальних торгах. Посилання на них є на сайті біржі. Також є інформація про кожен лот та вказані загальні умови продажу. ТОВ «УЕБ» дає гарантію на проведення прозорого та надійного аукціону без стороннього втручання.

Беручи участь в публічному продажу лісоматеріалу на ТОВ «УЕБ», користувачі можуть бути впевненими у надійності та прозорості. Є електронна підписка на розсилання про свіжі аукціони. Компетентні менеджери зможуть дати відповідь на всі питання та допомогти подати заявку на аукціон.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.