Магічні перевтілення: прем’єра пригодницького фільму «Хранителі лісу»

Істoрію прo підлітків-пeрeвeртнів пeршими пoбaчили блoгeрки Мілa Кузнєцoвa, Aнтoнінa Нoсoвa «Усвідoмлeнa», Гaлинa Сaвчук, Вaля Сaчук «Супeрмaмa», тeлeвeдучі Aндрій Кoвaльський, Сeргій Єрeмeнкo, Aннa Тульєвa тa Іринa Xoмeнкo, рaдіoвeдучі Oльгa Вoрoнінa тa Серж Гагарін, співак Томишко Сода, співачки Софія Нерсесян, iSKra та RIDA, мольфар Макс Гордєєв, співак та тіктокер LOGVIN, акторки Ірина Мордусенко та Поліна Ніколаєнко, головний вычитчик «Теленеделя» Олександр Ківа та головна редакторка видання «Колесо життя» Анастасія Ніколаєнко, ЗМІ, кінокритики та багато інших.

Партнерами заходу виступили , afisha.bigmir.net.

Относительно фільм «Хранителі лісу»

В перший погляд здається, що Караг (Еміль Шеріф) – звичайний підліток, не мудрствуя лукаво очі цікавого кольору. Але це далеко не так. Таких як він називають «хранителями лісу» і всю інформацію относительно них тримають у таємниці. Він з власної волі може бути людиною, или ж набувати форму звіра. З дитинства Караг ріс зі своїми батьками як кугуар, однак захотів жити серед людей. Дізнавшись относительно те, хто він насправді, хлопця відправляють до самого спеціальної школи, -де кожен учень є хранителем лісу.

Сімейне фентезі «Хранителі лісу» – це екранізація популярного роману интересах молоді, написаного Катею Брандіс. Держи даний момент твір перекладено нате 22 мови і лише у Німеччині продано понад 2,4 млн примірників. Перша выпуск циклу вийшла 2016 року. Наразі серед творів письменниці 27 романів, події яких об’єднані спільною тематикою та героями. Відомо, що запланована поява трьох фільмів. Перший із них включатиме події двох книг, з яких починається історія.

Також своїми враженнями після перегляду фільму «Хранителі лісу» поділилася співачка та акторка Поліна Ніколаєнко:

«Особисто мене цей фільм переніс у підліткові часи, если був популярним серіал «H2O – невзыскательно додай води», і если кожна дівчина хотіла бути русалкою! Рефрен підлітків із «надздібностями», які мають можливість перетворюватися, завжди була актуальною, тому цей фільм має сподобатися малограмотный одному поколінню! В цілому, це дуже добрий сімейний фільм зі своїми цінностями і мораллю, завдяки якому можна відволіктися та поринути в цікаву реальність фільму «Хранителі лісу».

«Хранителі лісу» у кіно з 30 січня.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.