Кого мають право не пустити в автобус

Під час подорожі деякі пасажири звертають увагу на правила, які діють на автовокзалах. Існують і регламенти, які регулюють навіть процес посадки на автобус.

Кого мають право не пустити в автобус

Документи, стан пасажира

Щоб стати пасажиром транспортного засобу, недостатньо просто квитки на автобус купити. Водій або адміністрація автовокзалу мають право не допустити людину в салон, якщо вона знаходиться у нетверезому стані, заважає іншим, становить загрозу для безпеки поїздки. Також заборонено проїзд пасажирам, які одягнені у брудний одяг або мають в руках речовини, що можуть забруднити людей (у цей перелік входять одноразові стаканчики з напоями, морозиво та ін.).

Під час перевірки квитків потрібно пред’являти не тільки сам проїзний документ, але й посвідчення особи, якщо квиток іменний. Відсутність будь-якого документу може стати офіційною причиною заборонити пасажиру увійти у салон автобуса. Якщо у квитку вказане місце, яке має зайняти пасажир, то змінювати його не можна.

Зберігати всі документи (квитки, багажні квитанції, особисті документи, що підтверджують право на пільги) потрібно до кінця маршруту. Під час поїздки варто уважно слідкувати за цінними речами, не віддавати сусідам валізи або телефон на зберігання.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.